czwartek, 28 maja 2015

Cześć wszystkim! Witam was na moim blogu o podróżach. Mam nadzieję, że się wam spodoba i zostaniecie tu na dłużej...
Tydzień temu poleciałam do Tokio. To była najlepsza wycieczka jaką do tej pory odbyłam :D
Leciałam dosyć długo, bo aż 13 godzin.
Pierwszego dnia zwiedziłam Świątynie Sensoji. Było super :D 

Drugiego dnia poszliśmy do Shinjuku Gyoen National Garden. Było tam bardzo ładnie i ogólnie mi się podobało... 

A teraz zdjęcia... ->













PS: Za miesiąc wakacje