Tydzień temu poleciałam do Tokio. To była najlepsza wycieczka jaką do tej pory odbyłam :D
Leciałam dosyć długo, bo aż 13 godzin.
Pierwszego dnia zwiedziłam Świątynie Sensoji. Było super :D
Drugiego dnia poszliśmy do Shinjuku Gyoen National Garden. Było tam bardzo ładnie i ogólnie mi się podobało...
A teraz zdjęcia... ->
PS: Za miesiąc wakacje