niedziela, 7 czerwca 2015

Pozostałe dni w Tokio




Cześć! Dziś w skrócie opiszę co robiłam w pozostałe dni..

Więc przez cały tydzień odwiedziłam wiele wspaniałych miejsc min. Tokyo Skytree. Mimo, że wstęp nie był tani i mam lęk wysokości to było warto. 











 W tym samym dniu byłam też w tym cudnym i przeuroczym sklepie Rilakkuma.
 


                                                                
                                                                 Odwiedziłam też :

Ginza
Meiji Jingu




 
 To by było na tyle. Wiem, że nie było tego dużo... :P Ogólnie polecam wam zwiedzić Tokio :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz